O společnosti

ECONT Praha s.r.o. je rodinou firmou, naší prioritou je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysokou kvalitu našich služeb. Naše zkušenosti v oboru a důraz na kvalitu námi nabízených produktů Vám zaručují dodávku opravdu kvalitních vín. K dispozici je Vám vždy zkušený personál. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. V uskutečňování Vašich představ jsme zcela profesionální.

Specializujeme se na produkci z vinařské oblasti v údolí řeky Mosely, která patří nejstarším vinařským oblastem Evropy a leží na západě Spolkové republiky Německo, mezi německo-francouzskou hranicí a řekou Rýn. Vinice se rozkládají podél 250 kilometrů dlouhého toku Mosely, od Trevíru až po Koblenc, kde se Mosela v místě tzv. Německého rohu vlévá do Rýna. Našimi dodavateli jsou rodinná vinařství z regionu Střední Mosela: Vinařství Amlinger & Sohn z Neefu, Vinařství Franz Josef Weiss z Zellu a Vinařství Hubertus Reis z Briedlu.

Dovážíme ale také suchá bílá vína z vinařské oblasti Wachau v Dolním Rakousku, naším dodavatelem je Vinařství Christian Berger z Melku. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.